אודות אורי סלע ועולם המים

DSC_0491

 

אורי סלע הינו הבעלים של רשת מרכזי השחייה עולם המים ומפתח שיטת השחייה WEST שמופצת כיום במעל 100 מדינות. אורי הוא מטפל מומחה עולמי בשיקום במים. אורי מחזיק בשני שיאי עולם –  שיא עולם במים פתוחים כאשר אימן חמישה מחבריו ושחה איתם מקפריסין לישראל (380 ק"מ), ושיא עולם נוסף כאשר אימן ושחה עם עוד 20 אנשים מירדן לישראל, במקום המלוח ביותר בעולם. אבל יותר מכל אורי רואה את השליחות שלו בעולם בלספר על ההתמודדות שלו כילד עם בעיות התנהגות, ADHD, ילד שהתמודד עם תחושת כישלון בלימודים וגם בספורט, ולמד איך להפוך את החיסרון לייתרון ולהביא את עצמו למקום בו הוא נמצא היום. אורי מרצה במגוון הרצאות בארץ ובעולם: ב- TEDx קפריסין, פאלו אלטו בקליפורניה, בפני מפקדים מכירים בצה"ל, בעשרות חברות הייטק, מכללות, אוניברסיטאות, תיכונים, בתי ספר ועוד…

IMG_3496

 

אורי ישמח לחזור אליכם ולספר קצת יותר: [email protected]  

אורי סלע אימן, שחה ושבר שיא עולם ביחד עם חמשת nחביו מקבוצת קפריסין ישראל כאשר שחו מירדן לישראל במקום המלוח והנמוך ביותר בעולם למען שמירה והעלאת המודעות למצב החמור של ים המלח שמעבד מעל מטר בכל שנה.

 

ההרצאות של אורי סלע:

כוח הקבוצה

רובנו יודעים שקבוצה שעובדת טוב מצליחה להגיע להישגים. השאלה איך מגיעים להישג כשאתה אחרון, כשאין לך ביטחון, איך מתמודדים עם כישלון והופכים אותו באמצעות הקבוצה להצלחה גדולה הרבה יותר מהחלום הכי ורוד שלך כיחיד. כוחה של הקבוצה יכול לשנות חברה, יכול לעזור לסטודנטים להבין שאם הם יעזרו לאחרים הם יצליחו יותר, יכול לעודד עובדים בחברה לחשוב, להמציא ועוד… דרך הסיפור האישי שלו אורי מביא לנו סיפור מרגש, עוצמתי ועם מסר ענק – בעזרת אמונה ועבודת צוות, כנגד כל הסיכויים, ניתן להיות הכי טובים בעולם!! לקבוצה יש כוח, וכל אחד מאיתנו יכול לרתום אותו לטובתו!  

להפוך את הלקות ליתרון

לפעמים בחיים אנחנו עסוקים בלמה אי אפשר, למה זה קשה מדי, למה במקום אחר מצליחים יותר, או במילים אחרות אנחנו מרחמים על עצמנו ושוקעים עוד יותר לכישלון. אורי, שלמד איך להפוך את חסרונות ה-ADHD ליתרונות שעובדים עבורו, והביאו אותו למה שהוא היום, מביא את הסיפור האישי שלו ושל מאות מטופלים שהוא ליווה ושינו את החיים שלהם. ההרצאה מתאימה לסטודנטים, לחברות, לתיכונים, לילדים והורים ולנערים עם לקות. בכל מה שנחווה כלקות חבויים גם יתרונות, שאם נלמד לאמץ אותם הם יעבדו בשבילנו!

מה הסיבה האמיתית שאנשים סובלים מבעיות גב תחתון? או – איך לחיות חיים ללא כאבים

70% מהאנשים הבוגרים סובלים מכאבי גב. כשאתה סובל מכאבי גב אקוטיים אתה עובד פחות טוב, אתה עצבני, קבלת ההחלטות שלך לא תמיד מוצלחת ואתה מפסיד ימי עבודה. לאחר שראה אלפי אנשים ואבחן את הבעיה העיקרית הגיע אורי סלע למסקנה מדהימה – אפשר לחיות חיים ללא כאבי גב, ללא ניתוחים או זריקות! בהרצאה מביא אורי דוגמאות ממקרים שבהם טיפל, שדרכן מועבר מסר מאוד חזק על היכולת שלנו לבחור לחיות ללא כאבי גב, ולגבי מחלות בכלל. ההרצאה משנה חיים, משנה תפיסה ומביאה להבנה עמוקה שיש דרך לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר ובעיקר להתמודד עם החיים בצורה קלה יותר. אנחנו לא חייבים לסבול. יש דרך אחרת!  

איך לאהוב את ה- ADHD שלך

לאורי סלע היו חיים לא פשוטים. הוא נכשל בלימודים, עף מהכיתה, נכשל בבחינות ואפילו הפסיד עסקאות והמון כסף בגלל הפרעת הקשב והריכוז שלו, אבל החיבור שלו למים לימד אותו איך להתמודד עם ההפרעה שלו ואפילו לאהוב אותה, להבין את היתרונות שיש בה ולרתום אותם לתועלתו, והיום הוא סיפור הצלחה בינלאומי. באיזו שעה אתם יותר אפקטיביים? מתי אתם מפיקים את המירב מעצמכם? איך מתמודדים עם פגישות ארוכות? ולמה מייקל פלפס שיש לו ADHD הוא הספורטאי הטוב ביותר בכל הזמנים? או במילים אחרות איך להפוך את "ההפרעה" שלכם ליתרון? אורי סלע מלמד כל זאת בהרצאה מרתקת שמתאימה לכל אחד, כי כולנו מתמודדים באופן כלשהו עם משהו שמהווה לנו מכשול. אם נלמד לאהוב את ה"הפרעות" שלנו, נבין שיש בהן יתרונות שנוכל לרתום לטובתנו, ולעלות על המסלול להצלחה!      

ניתן לשלוח מייל לאורי סלע 

[email protected]

או לשלוח הודעת ווטספ לאורי סלע ב- 054-5444464 ונחזור אליכם בהקדם

 

דילוג לתוכן